• Zajęcia z Googlami VR

• Czy można zobaczyć rekina z bliska,  dać się polizać niedźwiedziowi polarnemu, polecieć w kosmos wspiąć się na gigantyczną fasolę albo spędzić wieczór ze świetlikami ? Można!

Uczniowie z klasy 3 C przeżyli takie atrakcje, na zajęciach dodatkowych, dzięki wykorzystaniu Googli VR, przez które można oglądać trójwymiarową rzeczywistość.

Sprzęt został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

B.Ł

• „Za drzwiami starej szafy”

• W czwartek 28 kwietnia w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla klas IV-VIII pt. „Za drzwiami starej szafy”. Konkurs sprawdzał znajomość  treści książki C. S. Lewisa pt. ”Lew, czarownica i stara szafa”. Wzięło w nim udział 22 uczniów z różnych klas.

Oto wyniki:

I miejsce-Załuska Nina kl. VIII c

II miejsce- Putkowska Julia    kl. VIII c

III miejsce- Szczypiń Karolina   kl. VIII c

Pozostałe osoby (według kolejności zdobytych punktów):

-Krukowska Julia    kl.VI b

-Wolska Magdalena   kl. V c

-Drabyk Oliwia    kl. IV a

-Kupycz Michał   kl. VIII c

-Kołodziej Maja    kl. V a

-Źrebiec Katarzyna   kl. VIIIc

-Sulowska Laura   kl. V b

-Tomasik Mateusz  kl. IV a
             -Tomasik Tomasz   kl. IV a

-Bagińska Maja    kl. V a
                                                                                                                                            -Jaskólska Wiktoria   kl. IV a

-Hrudeń Igor   kl. VIII c
                                                                                                                                      - Szczęch Katarzyna   kl. V c

-Pasik Wiktor   kl. V c

-Jabłoński Marcin   kl. Vc

- Jerominow Maja   kl. V c

-Słoboda Daniel   kl. V c
            - Paulukanis Oliwia  kl. IV a

- Hołdasiewicz Aleksandra kl. VI b

Wszystkim gratuluję i dziękuję za udział w konkursie.

G. Wójcik

• „Świetlica na sportowo”

• Pogoda dopisuje, więc świetliczaki z klas II b i III a wyruszyli do parku miejskiego na plac zabaw. Chcieliśmy spędzić ten dzień na sportowo, ale inaczej niż zwykle. Wspólnym zabawom i radościom nie było końca. Czas mijał szybko i przyjemnie, aż żal było wracać. Zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu.

Świetliczaki z p. Teresą Klukowską

• GRATULACJE GRATULACJE!!!

• Agnieszka Zwierzchowska z klasy VIII b uzyskała tytuł laureata w Konkursie z Fizyki organizowanym przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2021/2022.

Jesteśmy bardzo dumni!!! Dziękujemy Tobie Agnieszko za ciężką pracę, która przyniosła efekty! Dziękujemy Pani Małgorzacie Ambrosiewicz, nauczycielce Agnieszki za zaangażowanie w przygotowanie do konkursu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do Jej sukcesu.

Życzymy kolejnych tytułów!!!