W październiku 2021 r. biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pt. „Moje ulubione zwierzątko z bajki” dla klas I-III. Uczniowie na lekcjach samodzielnie rysowali swoje ulubione zwierzątko, dowolną techniką. Wpłynęło 105 prac. Komisja konkursowa miała trudny wybór.
Na poziomie klas I :
I miejsce :
-Głogowska Małgorzata kl.Ia
II miejsce:
- Piech Michał kl.Ia
III miejsce:
- Skarbowski Ksawery kl.Ia
Wyróżnienia :
- Sowa Karolina kl.Ib
- Drabyk Aniela kl.Ib
W klasach II:
I miejsce :
-Barszcz Martyna kl.IIa
II miejsce:
- Romanowicz Zuzanna kl.IIa
III miejsce:
- Łohutka Gabriela kl.IIa
Wyróżnienia :
- Proć Aleksander kl.IIb
- Orluk Alicja kl.IIb
KLASY III:
I miejsce :
- Grzebieniak Nina kl.IIIb
II miejsce:
- Teclaw Kacper kl.IIIb
III miejsce:
- Wierzbicki Maciej kl.IIIb
Wyróżnienia :
- Klara Kryłowicz kl.IIIa
- Oryńczak Martyna kl.IIIc
Wszystkim gratulujemy.
G. Wójcik