MAMY I MIEJSCE W POLSCE! MAJA PUCYK BEZKONKURENCYJNA!
Stało się! Emocje po uroczystej gali IV Ogólnopolskiego Festiwalu Filmowego im. Piotr Machalicy w Inowrocławiu jeszcze nie opadły, a my wracamy z najpiękniejszymi wiadomościami, jakie mogliśmy sobie wymarzyć!
I MIEJSCE W KRAJU!
Nasza niezwykle utalentowana ósmoklasistka, Maja Pucyk, zdobyła I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie filmowym „Bo Ja Kocham Film”! Jej festiwalowy klip okazał się bezkonkurencyjny i skradł serca jurorów.
KOLEJNA NAGRODA SPECJALNA!
Wyjątkowy kunszt naszej uczennicy dostrzegła również Posłanka na Sejm RP, pani Magdalena Łośko, przyznając Mai swoją Nagrodę Specjalną! Przypomnijmy, że to kolejny triumf Mai w ostatnim czasie – niedawno odebraliśmy przecież informację o jej Nagrodzie Specjalnej w Międzynarodowym Festiwalu „Color Art” pod patronatem UNESCO.
Wspieramy, inspirujemy, tworzymy możliwości!
W naszej szkole mocno wierzymy, że każde dziecko nosi w sobie wyjątkowy potencjał. Dbamy o to, by tworzyć przestrzeń, w której młode talenty mogą się bezpiecznie i skrzydełko po skrzydełku rozwijać. Droga Mai – od rysunku tworzonego ręką, po obraz uchwycony okiem kamery – to idealny przykład na to, jak nowoczesne zajęcia pozalekcyjne otwierają uczniom drzwi do ogólnopolskich i międzynarodowych sukcesów!
Dyrektor szkoły, Cezary Tryk, który osobiście prowadzi kółko fotograficzno-filmowe „Ułamek sekundy, który trwa wiecznie” (realizowane w ramach unijnego projektu „Młodzi Kreatywni” ), z dumą wspierał Maję na każdym etapie pracy nad filmem.
Maju! Cała społeczność szkolna składa Ci najgorętsze gratulacje. Jesteś dowodem na to, że w murach naszej szkoły rosną przyszli mistrzowie!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej wyjątkowej gali!