Nauka zdalna daje dużo możliwości posługiwania się komputerem i nie tylko. Nie tak dawno uczniowie klas szóstych tworzyli interpretację Damy z łasiczką Leonarda da Vinci. Mieli bardzo dużo ciekawych pomysłów. Oto niektóre z nich.
Bożena Hoffmann
Nauka zdalna daje dużo możliwości posługiwania się komputerem i nie tylko. Nie tak dawno uczniowie klas szóstych tworzyli interpretację Damy z łasiczką Leonarda da Vinci. Mieli bardzo dużo ciekawych pomysłów. Oto niektóre z nich.
Bożena Hoffmann
W pierwszym półroczu roku szkolnego 20219/2020 uczniowie klas pierwszych realizowali program edukacyjny a zakresu bezpieczenstwa w szkole, na drodze, w domu oraz w Internecie. Nasza szkoła otrzymala certyfikat potwierdzający udział w XI - edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka. Na uczniów klas I w szkole czekają imienne dyplomy potwierdzające uczestnictwo w zajęciach.
B. Ł
Od 25 maja 2020 r. uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych w szkole. Dzieci nie tylko odrabiają lekcje, ale również miło spędzają czas. Wspólnie z wychowawcami korzystają z dobrej pogody przebywając na świeżym powietrzu, poznają nowe gry i zabawy, wykonują ciekawe prace. Na dzisiejszych zajęciach dzieci wykonały zakładki do książki.
Magdalena Wysocka
Miło mi poinformować, że konkurs plastyczny „Bezpieczna Dwójka” został rozstrzygnięty!
Komisja konkursowa w składzie:
Milena Greczko, Joanna Lachowicz, Anna Pietruszewska oraz Magdalena Wysocka po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać w kategorii klas I-III następujące miejsca:
1. Maja Pucyk – kl. IIc
2.Monika Teliczan – kl. IIc
3. Klara Kryłowicz – kl. Ia
oraz trzy wyróżnienia dla:
Nikoli Zapolskiej – kl Ia
Klaudii Sawko – kl Ia
Rafała Ławruszczyka IIa
W kategorii klas IV-VI komisja przyznała następujące miejsca:
1. Julia Krukowska - kl. IVb
2. Zuzanna Dorożko – kl. IVa
3. Julia Wałejko – kl. IVa
oraz dwa wyróżnienia dla:
Jakuba Hulaj-Pole kl. IVa
Bogusławy Pik – kl. IVa
Gratulujemy zwycięzcom!! O terminie odbioru nagród poinformujemy w późniejszym terminie.
Magdalena Wysocka
Prezentujemy komkisy tworzone w ramach pracy zdalnej przez uczniów p. Bożeny Hoffmann.
Bądź dzieckiem jak najdłużej.
Jak dziecko baw się, śmiej.
I kochaj tak jak dziecko,
i serce dziecka miej!
Wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym
życzymy wszystkiego co najlepsze w dniu Ich święta!
Prezentujemy komkisy tworzone w ramach pracy zdalnej przez uczniów p. Bożeny Hoffmann.
W związku z ograniczeniem funkcjonowania naszej szkoły oraz faktem, iż zwracane książki muszą podlegać 3-dniowej kwarantannie od 1 czerwca 2020 roku biblioteka szkolna rozpoczyna przyjmowanie podręczników szkolnych i innych książek od uczniów według zamieszczonego poniżej harmonogramu. Przypominamy, że przyjmujemy całe komplety podręczników (proszę je przejrzeć, pozabierać notatki, kartkówki, usunąć okładki). Książki mają być zapakowane w jednorazowe torby foliowe. Proszę się zapoznać z nowymi zasadami korzystania z biblioteki umieszczonymi na stronie internetowej naszej szkoły.
Harmonogram zwrotów podręczników szkolnych w roku szkolnym 2019/2020
Czerwiec 2020
Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z realizacji projektu Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników„Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo” w roku szkolnym 2019/2020.
Grażyna Wójcik
Polska jest jedynym krajem, który 26 maja świętuje Dzień Matki. Na całym świecie obchodzony jest on w różnych terminach, ale jest to jedno z najbardziej popularnych świąt. Tego szczególnego dnia warto zadbać o to, by każda mama czuła się wyjątkowa i doceniona. Kochane mamusie, życzymy Wam dużo radości i spełnienia marzeń.
Społeczność szkolna

Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami korzystania z biblioteki szkolnej w zakładce Biblioteka.
Grażyna Wójcik
https://sp2wegorzewo.edupage.org/text9/
Prezentujemy prace wykonane przez uczniów klasy 3c w ramach innowacji pedagogicznej "Dobrze żyć" pt. "Mediacja - jeden ze sposobów rozwiązywania konfliktów".
Milena Greczko
Drodzy ósmoklasiści, udostępniamy Wam skrócony harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021.
Prezentujemy komkisy tworzone w ramach pracy zdalnej przez uczniów p. Bożeny Hoffmann.
Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 14 maja 2020 r. od 25 maja do 5 czerwca br. zajęcia będą realizowane na dotychczasowych zasadach- kształcenie na odległość.
Udział w w/w zajęciach jest dobrowolny, za zgodą rodziców.
W zakładce „Nauka zdalna” (podzakładka "Iinformacje i dokumenty związane z nauką zdalną") umieszczone są Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w czasie pobytu w szkole dziecka na zajęciach oraz wzór oświadczenia rodziców. Więcej informacji w dzienniku Librus.
Prezentujemy komkisy tworzone w ramach pracy zdalnej przez uczniów p. Bożeny Hoffmann.
Uczniowie klasy 3 c tworząc reklamy, mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności informatycznych. Każda z tych prac jest ciekawa i co najważniejsze, każda z nich reklamuje wybrany produkt przez ucznia, dzięki czemu jest oryginalna.
Brawo!
Wych. klasy p. Agnieszka Proniewska
Drodzy ósmoklasiści przesyłamy link do strony internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych:
Gargulce i maszkarony to dekoracyjne motywy architektoniczne w postaci głowy ludzkiej lub zwierzęcej o nienaturalnych rysach. Miały ostrzegać i chronić przed złem. A jak przedstawili je uczniowie klas szóstych, możecie zobaczyć w naszej galerii.
Bożena Hoffmann
Prezentujemy komkisy tworzone w ramach pracy zdalnej przez uczniów p. Bożeny Hoffmann.
Powered by aSc EduPage