4 grudnia 2019 r. została przeprowazona na strzelnicy broni pneumatycznej w Liceum Ogólnokształcącym w Węgorzewie ostatnia konkurencja w ramach I Ligi Strzeleckiej z Broni Pneumatycznej o Puchar Burmistrza Węgorzewa. Polegała ona na oddaniu seri strzałów z pozycji klęczącej z odległości 10 m do tarczy wielkości 14x14 cm. Przypomnijmy, że wcześniejsze konkurencje poległy na oddawaniu strzałów z pozycji leżącej i stojącej. Końcówka ligii była emocjonująca, bo nasze obie drużyny spisały się świetnie, w tej konkurencji mieliśmy I i II miejsce. Po zsumowaniu punktów zdobytych przez naszych zawodników okazało się, że drużyna w składzie: Maksymilian Tryk, Dominik Sadowski, Arkadiusz Pińczak zajęła II miejsce w Lidze, a drużyna w składzie: Jakub Łoch, Bartłomiej Butrym i Wojciech Drozd uplasowali się na IV pozcji. W kategorii indywidualnej najlepszym strzelcem ligii zdobywając I miejsce został Dominik Sadowski (kl. VIIb). Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Na uroczystym zakonczeniu Ligii nagrody wręczali: burmistrz Węgorzewa, Krzysztof Kołaszewski, dyrektor LO w Węgorzewie, Waldemar Czapski oraz główny organizator konkursu: pan Paweł Kraśniewski, nauczyciel przedmiotów wojskowych w węgorzewskim LO. Uczniów naszej szkoły do zawodów przygotowywał p. Cezary Tryk.