Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 3 września o godzinie 9.00 na placu za szkołą (w przypadku deszczowej aury w hali sportowej)
Zapraszamy do składania ofert na dostawę artykułów żywnościowych
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka zaprasza do składania ofert na dostawę artykułów spożywczych. Prosimy o złożenie oferty w terminie do dnia 27.08.2018 r.
Ofertę można złożyć osobiście w sekretariacie szkoły; na nr fax: (87) 427-21-70 bądź mailowo: palczewskaala@interia.pl. Oferta może być złożona w całości na wszystkie produkty lub w części.
W załączeniu do oferty prosimy dostawcę o złożenie oświadczenia, iż posiadany środek transportu, którym będzie dostarczana żywność posiada decyzję Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (lub innego organu) o dopuszczeniu do transportu żywności.
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
22 czerwca ostatni dzwonek zaprosił uczniów, nauczycieli i rodziców na apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018. W uroczystości uczestniczyli goście: zastępca burmistrza Andrzej Lachowicz, przedstawicielka Rady Rodziców Alicja Rymszewicz oraz ksiądz dziekan Klemens Litwin.
Pani dyrektor Halina Anchim podsumowała pracę szkoły oraz zaprezentowała osiągnięcia i wyróżnienia uczniów. Nagrody za naukę w klasach I-III otrzymało 89 uczniów a w klasach IV-VII 82 uczniów. W II półroczu przyznano 42 stypendia naukowe i 1 stypendium sportowe. Średnia ocen na 1 ucznia szkoły (kl. IV-VII) 4,22.
Oto lista uczniów, którzy w szczególny sposób promowali naszą szkołę, osiągając wysokie wyniki i tytuły w konkursach i olimpiadach dydaktycznych oraz zawodach sportowych.
Laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego, organizowanego przez Kuratora Oświaty w Olsztynie - Magdalena Biedrzycka (VIIa)
Laureat etapu wojewódzkiego XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej" - Filip Wasiak (VIIb)
Finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Olsztynie - Katarzyna Doktór (VIIb), Weronika Stromidło (VIIc)
Tytuł ucznia roku (najwyższa średnia na poziomie klas)
Klasy IV: Kacper Sierakowski (IVb)
Klasy V: Kacper Falicki (Va)
Klasy VI: Emilia Fil (VIa), Głębocka Natalia (VIc)
Klasy VII: Magdalena Biedrzycka (VIIa), Mateusz Kukułka (VIIa), Monika Ostaszewska (VIIc)
Wyróżnienia za wysokie wyniki w konkursach i promowanie szkoły:
Weronika Stromidło (VIIc), Piotr Sperski (Vb) oraz Grzegorz Kraśniewski (IIIc) i Amelia Grzmil (IIIc)
Tytuł sportowca roku uzyskał - Piotr Mnich (VIIc)
Najbardziej usportowiona klasa - Va
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnych latach szkolnych.
Spartakiada Sportowa KLAS I – III BĄDŹ REALNY, NIE WIRTUALNY
20 czerwca w naszej szkole odbyła się SPORTOWA SPARTAKIADA KLAS I – III pod hasłem „ BĄDŹ REALNY, NIE WIRTUALNY ‘’. Przed rozpoczęciem poszczególnych konkurencji odbyło się spotkanie z przedstawicielem policji i służby zdrowia oraz rozstrzygnięcie konkursów plastycznych „ Bezpieczne wakacje" . Przed zawodami uczniowie poszczególnych klas, zaprezentowali przygotowane hasła , promujące aktywne spędzanie wolnego czasu. Oto niektóre z nich: „ Zamiast na komputerze ciągle grać, wyjdź na podwórko i dobrze się baw”, „Internet w życiu pomaga, jak bezpiecznie w nim surfujesz , gdy złe strony omijasz, nigdy tego nie żałujesz”, „ Kto w Internecie za dużo buszuje, ten zdrowia nie szanuje" . Następnie rozpoczęły się zawody, których zwycięzcami zostali:
Kategoria klas I:
I miejsce – I c
II miejsce – I b
III miejsce - I a
Kategoria klas II
I miejsce – II a
II miejsce - II b
Kategoria klas III
I miejsce – III c
II miejsce – III b
III miejsce – III d
IV miejsce – III a
V miejsce – III e
Spartakiadę przygotowały: p. Joanna Czaplicka- Lachowicz i p. Bożena Aleksandrowicz .
Poszczególne konkurencje oceniała komisja konkursowa w składzie : p. Justyna Hyjek - przedstawiciel rodziców, p .Teresa Klukowska – nauczyciel.
Joanna Czaplicka – Lachowicz, Bożena Aleksandrowicz
Rady i przestrogi na letni wypoczynek
22 czerwca zakończymy kolejny rok szkolny. Dlatego dzisiaj gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Powiatowej Komendy Policji, którzy udzelili nam wielu rad, jak bezpiecznie wypocząć w czasie wakacji oraz jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą Internet. Pielęgniarka szkolna zachęcała do wypoczynku na świeżym powietrzu i rozważnego korzystania z uroków odpoczynku nad wodą. Pani Dyrektor wręczyła nagrody laureatom konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje". Wyróżniono także wolontariuszy z klas III Wojciecha Klincewicza, Wiktora Drozda, Adama Ambrosiewicza oraz Krzysztofa i Grzegorza Kraśniewskich. Oliwia Chrobak z klasy III c otrzymała nagrodę za wzorowe czytelnictwo w tym roku szkolnym.
Marzenna Pieczul
Konkurs plastyczny "Bezpieczne wakacje"
Kolejny raz uczniowie klas II i III naszej szkoły mogli zaprezentować swoje zdolności plastyczne biorąc udział w Szkolnym Konkursie "Bezpieczne wakacje". Wykonane prace propagują bezpieczne zachowania w czasie letniego wypoczynku. Zorganizowana na korytarzu szkolnym wystawa budzi duże zainteresowanie uczniów, zwłaszcza klas młodszych. Najciekawsze prace zostały nagrodzone w dwóch kategoriach:
w kategorii klas drugich
I miejsce - Szymon Łuka kl. II a
II miejsce - Szymon Szram kl. II a
III miejsce - Vanessa Bielska kl. II akategorii klas trzecich
I miejsce - Martyna Noga kl. III e
II miejsce - Oksana Czuczko kl. III d
III miejsce - Igor Piotrowski kl. III cwyróżnienia
Aleksandra Piszczatowska kl. III c
Nicola Daszewska kl. III d
Sabina Słoboda kl. III a
Oliwia Szyling kl. III a
Magdalena Dobrzycka kl. III d
Krystian Szymański kl. III bNagrody ufundowała Dyrekcja naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Życzymy miłych i bezpiecznych wakacji.
Organizatorzy: Marzenna Pieczul i Elżbieta Hoszkiewicz
IIIa i IIId w Instytucie Ryb Hodowlanych w Pieczarkach
18 czerwca uczniowie klas III a i lll d byli na wycieczce w Instytucie Ryb Hodowlanych w Pieczarkach. Dzięki Pani Bożenie Szczepkowskiej, dzieci miały okazję wzbogacić swoje wiadomości na temat ryb i ich trybu życia. W drodze powrotnej uczniowie byli na pożegnalnym ognisku w Pozezdrzu.
Joanna Czaplicka - Lachowicz
Bezpieczeństwo w czasie wakacji
Bardzo prosimy o zpoznanie się z załączonymi plikami dotyczącymi bezpieczeństwa w czasie wakacji wystosowanymi przez burmistrza Węgorzewa. Przypominamy też, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek. Przypominamy też adres strony www.wypoczynek.men.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.
Wycieczka klas IVa, Va i Vb w Góry Świętokrzyskie
W dniach 28-30 maja 2018r. uczniowie klas IV a, V a i V b byli na wycieczce w Górach Świętokrzyskich. Uczniowie zwiedzili Sandomierz, Centrum Neandertalczyka, Jaskinię Raj, zamek Krzyżtopór w Ujeździe, Święty Krzyż, Chęciny. Odbyli spacer po skansenie w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni oraz oglądali gołoborze.
Wycieczkę zorganizowały Panie Agata Zwierzchowska, Monika Bartysiak i Alicja Barul.
Zakończenie projektu dla klas I a i III a ,,Być może to twój zawód…”
RAPORT z zakończenia projektu dla klas I a i III a
,,Być może to twój zawód…” w roku szkolnym 2017/2018
Projekt był realizowany w okresie od października 2017 r. do czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Węgorzewie. Wzięli w nim udział uczniowie klasy I a i III a oraz uczniowie z sześciu szkół przystępujących do Powiatowego Konkursu Wiedzy Ogólnej „ Wiem Wszystko”. Zajęcia zrealizowane zostały przez wychowawców klas I a i III a zgodnie z przewidzianym harmonogramem.Ważnym elementem projektu było zaangażowanie rodziców, którzy byli zapraszani na zajęcia w klasie I a w celu prezentacji swojego zawodu. Uczniowie mieli również możliwość zapoznania się z zawodami , których funkcjonowanie zostało wyparte poprzez rozwój cywilizacji.
Uczniowie klasy III a pojechali na wycieczkę „Warsztaty rzemiosła” do Wężówki, gdzie poznali pracę tkaczki i piekarza oraz zasady pracy w gospodarstwie i zwierzęta gospodarskie. Nauczyli się filcować wełnę, samodzielnie upiekli chleb oraz bułeczki. Uczniowie klasy I a byli na wycieczce w zakładzie fryzjerskim, gdzie poznali pracę fryzjera, a jedna z uczennic wcieliła się w rolę klienta - mama Oliwii i Wiktorii zrobiła im masaż głowy, zapoznała z tajnikami pielęgnacji włosów.
Dzieci obydwu klas były na wycieczkach do straży pożarnej oraz do Muzeum Kultury Ludowej oraz Straży Granicznej w Węgorzewie, gdzie pracuje mama jednej z uczennic.
Zajęcia edukacyjne uwzględniały działania z zakresu edukacji społecznej, przyrodniczej, językowej, matematycznej, plastycznej i ruchowej.
Prowadzone były w oparciu o następujące metody nauczania: metody podające (wykład, pogadanka, dyskusja, opis), metody aktywizujące (metoda sytuacyjna), metody eksponujące (film, ekspozycja, pokaz), metody programowe (z użyciem komputera), metody praktyczne (pokaz, ćwiczenia, metoda projektów).
Zakres projektu poszerzony został o organizację Powiatowego Konkursu Wiedzy Ogólnej „ Wiem Wszystko”. Umożliwiło to szerszemu gronu odbiorców zgłębienie tematu, zapoznanie z wieloma zawodami, być może ta wiedza wpłynie na wybór zawodu w przyszłości.
Podsumowaniem projektu był udział uczestników w konkursie plastycznym nt. „Kim będę, kiedy dorosnę”. Wystawa prac została zaprezentowana na terenie szkoły.
Oto główni laureaci konkursu:
Klasa I a
Wyróżnienia: Maja Bagińska, Oliwia Kuleszo, Wiktoria Kuleszo, Lena Tumowska, Martyna Mnich, Jakub Chaciej
Klasa III a
I miejsce - MICHAŁ GĄBKA
II miejsce - MARTYNA ŚWIĘTOCHOWSKA, SABINA SŁOBODA
III miejsce – KARINA KUPREWICZ, DARIA DUDZIŃSKA
Renata Podolska- Komińczyk
Bożena Aleksandrowicz
Nasi wolontariusze na Trygotriadzie
10 czerwca wolontariusze z naszej szkoły wraz z uczniami Gimnazjum im. J. A. Helwinga w Węgorzewie pomagali Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Trygort oraz mieszkańcom Trygortu przy organizacji Trygortiady. W akcję zaangażowali się następujący uczniowie:
- Marlena Wyrębek – kl. VII b
- Magdalena Wasylinko – kl. VII b
- Maria Wiatrak – kl. VII b
- Katarzyna Doktór - kl. VII b
- Bartosz Rymszewicz – kl. VII c
- Bartłomiej Milinkiewicz – kl. VII c
- Marta Łuka – kl. VII c
- Maciej Subocz – kl. VII c
- Patrycja Szram – kl. VII c
- Igor Szram – kl. VII c
- Weronika Stromidło – kl. VII c
Bardzo dziękujemy wszystkim za bezinteresowne zaangażowanie w akcję. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na naszych wspaniałych uczniów.
Grupę zorganizowała p. Małgorzata Ambrosiewicz.
Wycieczka do Olsztyna klas III b i c
7 czerwca byliśmy na wycieczce w Olsztynie. Z Węgorzewa wyjechaliśmy o 6.30. Najpierw obejrzeliśmy spektakl pt. "Tygrys Pietrek" w Olsztyńskim Teatrze Lalek. Z teatru przeszliśmy pieszo do Planetarium. Tam oglądaliśmy seans "Majowie starożytni astronomowie". Następnie podzieliliśmy się na grupy. Gdy jedna grupa zajmowała się programowaniem w czasie zajeć z legorobotyki, druga spożywała obiad. W drodze powrotnej zjedliśmy lody w Mrągowie. Pełni wrażeń i nowej wiedzy wróciliśmy do Węgorzewa.
Uczniowie klas III b i c
Czerwcowa audycja muzyczna - Muzyczny Ekspress
4 czerwca odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym audycja muzyczna zorganizowana przez Agencję Artystyczną z Olsztyna. Tym razem w muzyczną podróż zabrał uczniów z klas I - III Muzyczny Ekspress.
W trakcie audycji odbył się także Finał Turnieju Wiedzy o Muzyce, który wygrała Magdalena Wolska, uczennica klasy I c.
Wycieczka klas I do Ełku
14 maja klasy pierwsze pojechały na wycieczkę do Ełku. Podczas pobytu w Parku Naukowo- Technologicznym poznawały tajniki robotyki- konstruowały i programowały robota- samolot. Uczestniczyły też w zajęciach laboratoryjnych, gdzie miały możliwość obserwacji preparatów pod mikroskopem oraz wzajemnie pobierały sobie próbki wymazów z rąk. Na wszystkie dzieci czekała też słodka niespodzianka- pobyt w manufakturze cukierniczej, gdzie dzieci obserwowały produkcję i samodzielnie wykonywały lizaki. Z wycieczki pierwszaki wróciły zadowolone i zaopatrzone w kolorowe lizaki.
Bożena Aleksandrowicz
To dla Was, drodzy rodzice
W dniu 25 maja 2018 roku, w przeddzień Dnia Matki, w godzinach popołudniowych na terenie naszej szkoły odbył się koncert dedykowany mamom i tatom naszych uczniów pod tytułem: TO DLA WAS, DORDZY RODZICE.
Koncert poprowadzili uczniowie klasy I c w osobach: Katarzyna Szczęch, Magdalena Wolska oraz Marcin Jabłoński, których wspierał wychowawca klasy, p. Agnieszka Proniewska.
Zebranych rodziców powitał dyrektor szkoły, p. Halina Anchim, podkreślając ważną rolę zarówno mamy jak i taty w procesie wychowawczym. Podczas koncertu uczniowie śpiewali piosenki, recytowali wiersze. Pojawiła się również krótka historia Dnia Matki i Dnia Ojca. Koncert uświetnił uczeń klasy I b, Maksymilian Duda, grą na skrzypcach. Na zakończenie koncertu uczniowie klasy I c oraz klas II b złożyli rodzicom życzenia stu lat zagrane na dzwonkach.
Tegoroczny koordynator Agnieszka Proniewska
Zielona Szkoła klas III A D i E
Wczesnym rankiem tuż po godzinie siódmej 28.05 grupa 49 uczniów klas III a, III d i III e wraz z wychowawczyniami Paniami : Renatą Podolską- Komińczyk, Joanną Czaplicką- Lachowicz, Joanną Metlerską oraz pedagogiem szkolnym Panią Anną Pietruszewską wyruszyła w drogę na długo przez nich oczekiwaną Zieloną Szkołę. Pierwszym miastem, które zwiedzaliśmy był Malbork i usytuowany w nim Dinopark. Dzieci miały okazję spotkać się z takimi stworzeniami jak smoki i dinozaury, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek na ich temat. Po zaspokojeniu pierwszych pamiątkowych potrzeb na straganach Dinoparku ruszyliśmy w dalszą drogę. W Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Piaskach byliśmy około osiemnastej. W dniu przyjazdu po zakwaterowaniu i kolacji, mimo dużego zmęczenia nie zabrakło nam sił, aby zrelaksować się nad brzegiem morza i poczekać na zachód słońca. W ramach naszej Zielonej Szkoły mieliśmy wcześniej zaplanowane zajęcia ekologiczne. Dzieci miały okazję poznać otaczającą je nadmorską przyrodę, nauczyły się korzystać z kompasu oraz poznały największe miasta Mierzei Wiślanej. Nie zabrakło też bardzo ciekawych zajęć na temat bursztynu. Każdy uczeń miał okazję zrobić własny wisiorek czy bransoletkę. Atrakcjom oczywiście nie było końca, w ramach niespodzianki wychowawcy zorganizowali uczniom przejażdżkę ciuchcią na "Wielbłądzi Garb". Wracając do Węgorzewa odwiedziliśmy Oceanarium w Gdyni. Uczniowie dowiedzieli się wielu nowych wiadomości na temat morskich zwierząt. Niespodzianką drugiego dnia było zwiedzanie statku Daru Pomorza i lody.
Pełni nowych wrażeń i wiadomości, opaleni, szczęśliwie wróciliśmy z pobytu nad morzem. Serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie naszego projektu Urzędowi Miejskiemu w Węgorzewie, Starostwu Powiatowemu w Węgorzewie oraz Komitetowi Rodzicielskiemu przy Szkole Podstawowej nr 2.
Wychowawcy klas III a, III d i III e
Święto Szkoły
25 maja 2018 r. po raz kolejny obchodziliśmy Święto Szkoły. W tym roku przebiegło ono pod hasłem: KORCZAKOWSKA GALA TALENTÓW, podczas której nagrodzono najlepszych z najlepszych w 5-ciu kategoriach: certyfikaty, supertalent, wiedza, kangur i sport.
W pierwszej kategorii statuetki SÓWKI odebrali: p. dyrektor Halina Anchim i wicedyrektor Cezary Tryk za przyznanie szkole przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty dwóch certyfikatów: „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” oraz „Szkoła Wierna Dziedzictwu”
A oto zwycięzcy w kolejnych kategoriach:
SUPERTALENT
(kryterium przyznania statuetki w tej kategorii było osiągnięcie co najmniej dwóch sukcesów na szczeblu wojewódzkim i wyższym)
Grzegorz Kraśniewki III c - XIII m-ce w Ogólnopolskim Konkursie
Logicznego Myślenia 2018 (na 4295 osób)- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie
Kangur MatematycznyWeronika Stromidło VII c - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Poetyckim
„Namuzowywanie”- finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka
AngielskiegoWIEDZA
(w tej kategorii kryterium przyznania statuetki były sukcesy w konkursach wiedzy na szczeblu co najmniej wojewódzkim)
Amelia Grzmil III c - laureatka i zdobywczyni VII miejsca w Ogólnopolskim
Konkursie Logicznego Myślenia 2018Krzysztof Kraśniewski III c - XII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego
Myślenia 2018Oliwia Chrobak III c - XX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego
Myślenia 2018Filip Wasiak VII b - laureat Ogólnopolskiego konkursu "Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.
O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej"Magdalena Biedrzycka VII a - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Katarzyna Doktór VII b - finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka
AngielskiegoKANGUR
(kryterium przyznania statuetki w tej kategorii było osiągnięcie sukcesu
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny")Kacper Sierakowski IV b - wynik bardzo dobry
Remigiusz Kukuła III a - wyróżnienie
Franciszek Wasiak III c - wyróżnienie
Julia Kucharska IV c - wyróżnienie
Piotr Sperski V b - wyróżnienie
Maciej Dowejko VI a - wyróżnienie
Tymoteusz Wernerowski VI a - wyróżnienie
SPORT
(w tej kategorii kryterium przyznania statuetki były sukcesy na szczeblu co najmniej rejonu)
Piotr Mnich VII c - X m-ce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych
Biegach PrzełajowychDaniel Baran VI b - XI m-ce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych
Biegach Przełajowychzespół:
Bagiński Michał IV a
Sierakowski Kacper IV b I m-ce w Mistrzostwach Rejonu
Kopiczko Bartosz IV b w 2 siatkarskich chłopców
Drabyk Jakub IV a
Oryńczak Bartosz IV a
zespół:
Kodeniec Maciej VII b
Mnich Piotr VII c
Mnich Mateusz VI c I m-ce w Mistrzostwach Rejonu
Kozłowski Aleksander VII c w Mini Piłce Nożnej
Dowejko Aleksy VI c
Siwek Konrad Va
Paszkiewicz Jakub V a
Szram Igor VII c
Murawski Mateusz Va
Dzień przed galą chłopcy wywalczyli III m-ce w Półfinale Wojewódzkim
w nieco zmienionym składzie (ze względu na kontuzje)
zespół:
Bagiński Michał IV a
Wróblewski Łukasz IV a
Sierakowski Kacper IV b IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim
Kopiczko Bartosz IV b w 2 w 2 siatkarskich chłopców
Balewicz Antoni IV b
Oryńczak Bartosz IV a
Galę uświetniły występy talentów artystycznych: śpiewy, tańce, gra na skrzypcach, recytacja oraz pokazy akrobatyczne. Na zakończenie nauczyciele , przy głośnym aplauzie publiczności, zaśpiewali piosenkę Maryli Rodowicz „Ale to już było”.
KORCZAKOWSKĄ GALĘ TALENTÓW poprowadzili: Elżbieta Gładczyńska i Dariusz Polonis.
E. Gładczyńska
Zdjecia i film z galerii Gminy Węgorzewo (fot. Anna Styrańczak):
https://www.youtube.com/watch?v=r7wDGvSeOTA&app=desktop
Ogólnopolski konkurs „Edukujemy – Pomagamy”
Kolejny raz nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu „Edukujemy – Pomagamy”. W tym roku szkolnym była to III edycja konkursu organizowanego przez REBA - Organizację Odzysku S. A. Dołączyliśmy do grupy Pomagamy, w której wolontariusze mogli wesprzeć Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej Kochani - www.bardziejkochani.pl.
Konkurs polegał na gromadzeniu zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Uczniowie poinformowani przez nauczycieli zespołu przedmiotowego przyroda dostarczali baterie do końca marca. Cztery pełne pojemniki przekazaliśmy do organizacji odzysku. W ten sposób wsparliśmy wyżej wymienione stowarzyszenie, za co otrzymaliśmy podziękowanie.
Agnieszka Joka
Archiwum Aktualności
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Wszystkie