W związku z regulaminem organizatorów nie podajemy nazwisk uczestników.
W kategorii KLAS 1-3:
dwóch chłopców z klasy 3b oraz 1 chłopiec z klasy 1b zdobyło tytuł MISTRZA POWIATU Z PUNKTAMI 153 na 170 - PRZESZLI DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO.
W kategorii KLAS 4 -6: jedna dziewczynka z klasy 5c oraz dziewczynka z klasy 6b zdobyły tytuł II WICEMISTRZ POWIATU z punktami 130 na 170.
W kategorii KLAS 7-8: dwie dziewczynki z klasy 8e zdobyły tytuł MISTRZA POWIATU z punktami 166 na 170 możliwych. Dziewczynki PRZESZŁY DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO.
Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękuję oraz gratuluję przejścia do kolejnego etapu.Koordynator powiatowy - Monika Śmierzyńska