20 września świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten dzień uświetniła pani z Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej, która zaprezentowała dzieciom teatrzyk kamishibai z bajeczką "Żabi Król".
Ogłoszono także wyniki głosowania na nazwę grupy. Wcześniej dzieci zgłosiły swoje propozycje. Po konsultacji z rodzicami podczas zebrania wybrano nazwy, które zostały poddane głosowaniu dzieci i dorosłych. Ostatecznie wygrała nazwa KAKTUSIKI.
Przysłowiową wisienką na torcie dzisiejszego świętowania była wizyta pań wiceburmistrz Lidii Czerniewicz oraz dyrektor Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Przedszkoli Ewy Kraśniewskiej, które przyniosły dzieciom prezent „pakowany przez samego burmistrza” oraz baloniki w ramach promocji Cittaslow. Pani wiceburmistrz uroczyście przykleiła nową nazwę grupy na drzwiach naszego oddziału.
